Allah Rızası Ve Aşkı İçin Yardım Edin.


Allah Rızası Ve Aşkı İçin Yardım Edin.

Küçüklüğünde inançlı olan oğlum kötü çevre yüzünden imanından uzaklaşmaya başladı.Ben Mevlaya yakararak okudum duamın kabulü için,bu sayfada muradı olan tüm kardeşlerime de hediye ettim dualarının kabulü için yalvardım. Bir müminin mümine duası kabul olurmuş.Ne olur yalvarıyorum,evladımın Allaha yönelmesi için,Allaha düşman olanlar düşman dost olanlar dost olsun diye okuyacağınız Fetih suresini bağışlayın.Okuyanlar hakkını helal etsin lütfen,Allah yar ve yardımcısı olsun tüm kardeşlerimin amin..

<< Geri Dön | Songül., 26.03.2014 Tarihinde Sordu | 2.127 Defa Okundu
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

1 Cevap Yazıldı "Allah Rızası Ve Aşkı İçin Yardım Edin."

ahmet
02.04.2014
inşallah dualarda buluşmak dileğiyle ama sizede bi önerim oturduğuz yeri araştırın herhangi bi vakıf olayı varmı diye sanki şikayetiniz öyle gibi bilmiyorum ama.. yinede bi göz atsanız iyi olur
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Fetih Suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018