Bu Duayı 21 Kere Okuduğumuzda Her İstediğimiz Oluyor Mu ?


Bu Duayı 21 Kere Okuduğumuzda Her İstediğimiz Oluyor Mu ?

bu duayı eski sevgilim ile barısmak için 21 kere okusam işe yararmı eski sevgilim ile o hayal ettiğiim ilişkiyi yaşayabilir miyim ? oda bende geçmişi unutup yeni bir sayfa acabilir miyiz geçmişte yabtığımız hatalardan kurtulup o hataları tekrarlamadan güzel bir ilişki yaşayıp bu ilişkinin sonu evliliğie gider mi bu duayı okuyup isteklerimi söylesem ?

<< Geri Dön | gamze , 23.09.2013 Tarihinde Sordu | 6.222 Defa Okundu
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

4 Cevap Yazıldı "Bu Duayı 21 Kere Okuduğumuzda Her İstediğimiz Oluyor Mu ?"

fatma
06.01.2015
Ayakkabımızın bağcığına kadar Allahtan istemeliyiz. sen bu sureyi gerçekten isteyerek ve kabul olacağına ınanarak oku olmaması için neden olmaz.Rabbimiz kabul eder o verir bize inşallah

Ayşe
11.06.2014
Hanım kızın sen bu duayı önce Rabbim beni hidayete erdir, akıl fikir ver diye oku.

fatih
12.01.2014
temiz kalp, halis niyetle 1 kere okusan da yeter kardeşim ;) aksi takdirde değil 21, 21.000 kere okusan da nafile. hem yüce Allahın dua kapıları sonuna ve sonsuza kadar açık deği mi??

songulural
29.11.2013
KUREYS SURESİ 21 kere okunursa dilegin oluyor
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | Yardım Forumları

Fetih Suresi, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018